מתכוונים לרמות ב-PES? קונאמי תעניש אתכם

 אין כניסה לרמאים: חברת Konami הודיעה כי היא מתכוונת לשלוח לשחקני Pro Evolution Soccer 12 שיתפסו מרמים במצב האונליין של המשחק מספר הפתעות לא נעימות, זאת על מנת לשמור על סביבת האונליין של המשחק נעימה והוגנת יותר.
"האונליין הוא אלמנט מפתח ל-PES 2012, ועבדנו קשה מאוד כדי להציג אפשרויות חדשות שישפרו גם את התחרותית במשחק וגם את מצבי הסולו בליגות האונליין", אמר ג'ון מרפי, אחד ממפתחי המשחק, ל-Eurogamer.
"שחקנים שהצליחו לנצל בעבר חורים באונליין של המשחק יוענשו הפעם" הוא הבטיח - "PES 12 הוא קשור כולו ליכולת השחקנים לנצל את היתרונות של הקבוצה שלהם ולשחק כדורגל כמו שצריך".
ב-Konami מתייחסים בעיקר לשחקני האונליין שפורשים במהלך משחקים. מדובר בתופעה נפוצה יחסית, בה גיימרים שנקלעים למשחקים לא מוצלחים מעדיפים להתנתק מהרשת לפני תום המשחק במקום לבזבז את זמנם במשחק שבו אין להם סיכוי לנצח. מנוע ה-Online של PES 12 יאתר שחקנים שמשתמשים בפרקטיקה הזאת באופן קבוע - ויפעל בהתאם.
ראשית, הפורשים המוקדמים לא יוכלו להשתתף בתחרויות וטורנירים רשמיים ש-Konami תקיים בשרתי המשחק. שנית - כשהם ינסו להתחבר למשחקי אונליין, המערכת "תשדך" אותם לשחקנים אחרים שנוהגים לפרוש ממשחקים - מה שיוכל לגרום, פוטנציאלית, להגיע למצב בו הם פשוט לא יוכלו לסיים משחק אונליין אף פעם.
הדרך של Konami נשמעת לנו מוצלחת מספיק בשביל שהיא תוכל לעבוד: אם גיימרים שמנצלים את מבנה האונליין של המשחק יבינו שהמעשים שלהם יוכלו לפגוע בהם - אולי הם יפסיקו לפעול כך. אם הם לא יפסיקו - הם פשוט ינעלו ב"גן סגור" של שחקני אונליין מעצבנים ויעזבו את כולנו בשקט.
עם זאת, מעניין יהיה לראות כיצד מערכת איתור השחקנים הבעיתיים של Konami תעשה את העבודה. האם גיימרים עם חיבור רשת רעוע, למשל, יתויגו גם הם ככאלה שמתנתקים ממשחקים, למרות שהם אינם עושים זאת בכוונה? והאם גיימרים שתויגו כבעיתיים יוכלו לזכות במחילה ולחזור להיות "שחקנים לגיטימיים"?
אנחנו מקווים שהמערכת תצליח לשמור על האונליין של המשחק הוגן ונקי - אך לא תפגע בשחקנים חפים מפשע תוך כדי.

קרדיט לvgames.
שתף בגוגל +

About Admin

    תגובות באתר
    תגובות בפייסבוק

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

גולש/ת יקר/ה, שימ/י לב ♥ !
צוות פרו אבולושן ישראל מקפיד ביאירות על תגובות נאותות.
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם, נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.
במידה ותגובתכם תהיה לא נאותה, היא תימחק ,ותיחסם לצמיתות! אנא מנעו מאיתנו אי נעימות.
תודה וברכת המשך גלישה מהנה, Pes-il.