יוצר PES: הטוב ביותר - רונאלדו, הנבחרת - גרמניה!


אליפות העולם בפרו אבולושן יוצאת לדרך. כמיטב המסורת יום לפני התחרות הגדולה, כלי תקשורת מכל העולם הוזמנו לראיין את יוצר המשחק סיבאס היפני מחברת קונאמי, האיש שאחראי למשחק הכדורגל שמשגע את העולם בשנים האחרונות.

השנה להבדיל משנים קודמות, האליפות תהיה במתכונת עולמית. אם עד עכשיו לקחו חלק באליפויות רק שחקנים מאירופה, השנה גם אלופים מאסיה ואמריקה יקחו חלק בתחרות הגדולה.

שני הנציגים של ישראל הם אסף בן קיסוס ואלעד כהן, שינסו את מזלם ויקוו להגיע יותר רחוק מהישראלים בשנים האחרונות. ההישג הטוב ביותר של ניצגנו עד היום היה של גל פלמבאום שעלה משלב הבתים והפסיד בשלב הנוק אאוט.

בעוד כשבוע וחצי אמור לצאת המשחק החדש פרו אבולושן 2011. סיבאס יוצר המשחק, שמע שאלות מכל רחבי העולם, כולל מאיתנו הישראלים, על המשחק החדש.

מה השיפורים העיקריים במשחק החדש?
בשנים האחרונות, הציפיות מהמשחק גדלות. השנה החלטתי לעשות את השליטה במשחק חופשית במיוחד בכל מה שקשור למסירה קצרה. במשחק החדש יש חופש מוחלט לשחקן להחליט לאיפה תגיע המסירה.

בכל מה שקשור לטריקים במשחק, עשיתי את זה יותר פשוט. המשחק יהיה הרבה יותר מרגש במיוחד במשחק של אחד על אחד.
עדיין חסרות קבוצות וליגות במשחק, בין השאר גם הליגה הישראלית?
אני עוד לא מרוצה מכל עניין הזכויות במשחק, אנחנו צריכים להמשיך ולעבוד קשה על מנת לרכוש בעתיד זכויות נוספות. בינתיים יש את האופציה של עריכה במשחק, למקרים שהשם של הקבוצה שונה או שם השחקן.

האם אתה מרוצה מהאנימציה במשחק?כל שנה אנחנו מנסים להציג במשחק התנהגות מציאותית של השחקנים וזה תהליך מאוד קשה. אנחנו עובדים על זה מאוד קשה כל שנה ומשתפרים ככל האפשר. אני עוד לא לגמרי מרוצה מהתוצאה הסופית.

מה לדעתך הופך את הפרו אבולושן למשחק טוב יותר מפיפ"א?
באופן כנה אני חשוב שפיפ"א משחק טוב. בכל מה שקשור למשחק אונליין אנחנו רחוקים מפיפ"א, אבל אנחנו טובים מהם בהרבה תחומים. נמשיך להתמקד במה שאנחנו טובים בו ולהשתפר.רוב האנשים באירופה מעדיפים את הפרו על פני פיפ"א במשחקים של אחד על אחד.
מיהי הקבוצה והשחקן הטובים ביותר ?אין שחקן שאפשר להצביע עליו שהוא מעל כולם פרט אולי לרונאלדו. חבל שזה לא מסי שהוא הפרזנטור שלנו. הקבוצה הטובה ביותר היא נבחרת גרמניה.

איזה עתיד אתה צופה למשחקים הבאים?הפרו אבולושין הוא חיקוי של מציאות הכדורגל. המשחק מיועד גם למתחילים וגם לאנשים שמשחקים הרבה.

בקרוב מאוד על המדפים (06/10) וכמובן להורדה באתר שלנו PES 2011.
שתף בגוגל +

About Admin

    תגובות באתר
    תגובות בפייסבוק

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

גולש/ת יקר/ה, שימ/י לב ♥ !
צוות פרו אבולושן ישראל מקפיד ביאירות על תגובות נאותות.
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם, נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.
במידה ותגובתכם תהיה לא נאותה, היא תימחק ,ותיחסם לצמיתות! אנא מנעו מאיתנו אי נעימות.
תודה וברכת המשך גלישה מהנה, Pes-il.