קונאמי הודיעה היום רשמית : PES 2011 הושלם!
PES 2011 - Final

PES 2011 יצא כצפוי,העבודות על המשחק המלא הסתיימו!

"יפשאר לברך על המגומר" כך אמר ג'ון מרפי כאשר בישר כי PES 2011 הושלם סופית ויושק לאחר יציאת הדמו ושבוע לפני יציאת המשחק המלא!
ג'ון מרפי מנכ"ל קונאמי בגיזרה האירופאית אמר והוסיף "אחרי עבודה קשה ומאמץ רב סיימנו תהליך ארוך בכך שסיימנו לעבוד על המשחק החדש שעומד לצאת בקרוב ואנו שמחים לבשר שהמשחק יצא בתאריך שקבענו מראש."

המשחק המלא כבר נוסה ע"י שני גיימרים ברי מזל שנהדמו בגלל האנימציה החדשה של המשחק ואמרו שהשחקנים מתנהגים כמו בני אדם במציאות,הגיימרים הוסיפו שהשוערים במשחק עברו שינוי גדול מהמשחק הקודם ומה שכולנו ראינו בבטא השתנה לחלוטין,הגיימרים אמרו שרוב התקלות שהיו בבטא תוקנו אבל בעניין השופטים צריך שיפור ענק ומעמיק מאוד.

"הקהל חיי ונושם" כך אמר אחד הגיימרים,האווירה במשחק כל כך השתפרה וכל כך אמיתית,הקהל במשחק פשוט חי וצועק בקולי קולות,אחד הגיימרים אמר שברגע שנחווה חלק מהמשחק אנחנו נרגיש כמו בקרנבל אמיתי,הסאונד במשחק כל כך חזק וברור והרבה יותר אמיתי,הפרשנות במשחק נשארה פחות או יותר אותו דבר,אין שינוי גדול אבל הפרשנות השתפרה במעט,נקווה שקונאמי תשפר את זה בהמשך כמו את השופטים שצריכים שינוי.

הקרב על הכדור נראה אמיתי ממש,שחקנים רבים,נלחמים ודוחפים אחד את השני עד שהם משיגים את המטרה שלהם והיא הכדור,המשחק השתנה וקונאמי שניתה את המשחקיות והגראפיקה פשוט נראית מצויין,האיכות של המשחק מצוינת מאוד,נושא שמאוד הדאיג את הגיימרים הוא שהם בקלות ניצחו את המשחקים שלהם ושהרמה הקשה של המשחק נעלמה קצת.
התפריט של המשחק פשוט מושלם,כך אמר אחד הגיימרים שפשוט התלהב מאוד מהתפריט המדובר של של PES 2011,התפריט פשוט מדהים ועוצר נשימה,זה כמו שאתה נכנס לעולם של תלת מימד ואתה לא יכול להתנתק ממנו,קונאמי עלו מדרגה כאשר חשבו על תפריט כזה מקורי.
ב-28 לספטמבר PES 2011 יוצא לקנסולות הבאות באירופה:PC,PS3 END XBOX 360

בתאריך הזה קונאמי יתחילו לגסוס ציפורנים לקראת הביקורות של העיתונאים לגבי המשחק שלהם,קונאמי לא תרצה להיכשל האם הם יצליחו?את זה אנחנו נקבע וגם העיתונאים.
שתף בגוגל +

About Admin

.
    תגובות באתר
    תגובות בפייסבוק

2 תגובות:

גולש/ת יקר/ה, שימ/י לב ♥ !
צוות פרו אבולושן ישראל מקפיד ביאירות על תגובות נאותות.
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם, נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.
במידה ותגובתכם תהיה לא נאותה, היא תימחק ,ותיחסם לצמיתות! אנא מנעו מאיתנו אי נעימות.
תודה וברכת המשך גלישה מהנה, Pes-il.