אלופי ישראל בפרו אבולושן החלו להתאמן !

צמד האלופים הישראלים, אלעד כהן ואסף בן קיסוס, הגיע היום (שבת) לחדר האימונים המיוחד שנבנה עבורם במיורקה, רגע לפני פתיחת אליפות העולם בפרו אבולשון. 37 אלופים מכל העולם הגיעו על מנת לנסות לזכות בתואר הנכסף.
עשרות מכשירי פלייסטיישן שלוש, מסכי LCD, ואנשים עם כשרון באצבעות מחכים לפתיחת המשחקים ובינתיים צמד הישראלים מנצל את הזמן כדי להתאמן עם האלופים השונים.
בצהריים נערך טורניר התקשורת המסורתי, טורניר כדורגל (כדורגל אמיתי). הנבחרת הישראלית שיחקה באותה קבוצה ביחד עם ההולנדים וסיימו במקום השלישי והמכובד אחרי שהפסידו לצרפתים בשלב הנוקאאוט ונצחו את הגרמנים בתוצאה של 1:10 במשחקם האחרון בטורניר. אלוף ישראל,
אלעד כהן, אמר: "ההתנהלות פה ברמה מאוד גבוהה, רואים שזה ארגון של קונאמי, חברה ברמה מאוד גבוהה. עוד לא יצא לי להתאמן יותר מדי, רק עכשיו התחלתי. החברה והמשפחה עוקבים אחרי, הם הולכים להתעדכן לייב בתוצאות שלי. הציפיות שלי מהטורניר הן קודם כל לעבור את שלב הבתים, אחר כך אלוהים גדול". החלק השני של הצמד, אסף בן קיסוס הוסיף: "אני מצפה לפחות לעבור את שלב הבתים, ובנוק אווט יהיה מה שיהיה. אני לא מכיר פה את שאר היריבים, שיחקתי מול היפנים והלך לי טוב, אבל לכל משחק יש את החוקים שלו, יש משחקים שלא משנה מה תעשה תפסיד. המשפחה והחברים שולחים לי סמסים כל הזמן ואני אדאג לעדכן אותם גם בזמן הטורניר.


שתף בגוגל +

About Admin

    תגובות באתר
    תגובות בפייסבוק

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

גולש/ת יקר/ה, שימ/י לב ♥ !
צוות פרו אבולושן ישראל מקפיד ביאירות על תגובות נאותות.
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם, נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.
במידה ותגובתכם תהיה לא נאותה, היא תימחק ,ותיחסם לצמיתות! אנא מנעו מאיתנו אי נעימות.
תודה וברכת המשך גלישה מהנה, Pes-il.