מדריך להתקנת טלאי העדכון של הITL !


מדריך מפורש להתקנת טלאי ITL 2.0:
1)התקינו את משחק ה-2010PES מחדש, הנה סריאל למי שצריך: 5HRV-LVRU-F75R-MV2L-RK45 אחרי ההתקנה שימו קראק. 2)אחרי שהמשחק מותקן והכל טוב התקינו את official Konami Patch 1.3 http://www.file-rack.com/files/gtOzwzFelhrL/pes2010.1.03.cracked.rar.html ואחרי זה שימו את הקראק של אותו הפאט'צ בתיקייה של המשחק, •את בתיקיית הפאט'צ official Konami Patch 1.3 שלכם אין קראק אז הורידו את הקראק מכאן:http://www.file-rack.com/files/gtOzwzFelhrL/pes2010.1.03.cracked.rar.html 3)אחרי זה היכנסו למשחק ולכו לאפשרות system settingsובתוך אפשרות זו יש לכם עוד אפשרות ששמה Download,לחצו על אפשרות זו והמתינו כמה שניות עד להשלמת פעולת ה-Download,כשזה מושלם תצאו מהמשחק. 4)התקינו את הפאט'צ PESEdit 2010 Patch 3.4בלבד בלי הפא'טצ העדכני שלו 3.4.1!,אחריו התקינו את פאט'צ ה-ITL 2.0. 5)היכנסו למשחק ותהנו מהטלאי האדיר הזה!!! המדריך נכתב באופן בלעדי לאתר ע"י המשתמש crhtiphhi הוא נועד להציע למשתמשים שלא הצליחו להתקין את הטלאי דרך נוספת להתקנתו.
שתף בגוגל +

About vova9797

.
  תגובות באתר
  תגובות בפייסבוק

12 תגובות:

 1. יעזור למי שבאמת רוצה את ליגת ישראל בפרו....לי למשל מספיק הגרסא הראשונה ואין לי שוב כח למחוק ולהתקין את המשחק

  השבמחק
 2. פאטצ' דפוק ב4 הגדולות ההעברות מעודכנות ובקבוצות הקטנות של ליגת העל ובקבוצות מהליגה הלאומית ההעברות בכלל לא מעודכנות אז מה זה שווה,גם יש בעיות במאבטר ליג,יש שחקנים פעמיים כל מיני כאלה

  השבמחק
 3. אל תשחק בזה אז לא מכריחים אותך

  השבמחק
 4. תודה אחי שחי עכשיו זה עבוד לי תודה מדריך ממולץ לעבוד איתו טלאי טוב ומציון אתם אתר עשר

  השבמחק
 5. נכון צריך ללחוץ על DOWNLOAD ב- SYSTEM SETTINGS אז לחצתי ואחרי כמה שניות עלתה לי הודעה "could not connect for the pes2010 server"
  אז המשכתי להתקין וזה לא עובד לי

  השבמחק
 6. כשאני נכנס למשחק זה מראה לי הודעת שגיאה ואחר כך מופיעים התפריטים הרגילים של המשחק... וכשאני מנסה לשחק זה יוצא לי ישר מהפרו...מישהו יודע מה הבעיה??

  השבמחק
 7. נראה לי שיש לך בעיה כמו שהיתה לי, זה לא כל כך קשור לטלאי, נראה לי שזאת בעיה עם ה- directX, תכתוב פה את ההודעת שגיאה שהוא כותב לך כשאתה נכנס למשחק ואולי אני אוכל לעזור...

  השבמחק
 8. הלכתי אחרי ההוראות המשחק עובד הכל טוב יופה חוץ מזה שזה נתקע סתם בלי סיבה ויצוא מהמשחק יש לזה סיבה עם כן איך אפשר לפתור את זה???

  השבמחק
 9. הלכתי אחרי ההוראות המשחק עובד הכל טוב יופה חוץ מזה שזה נתקע סתם בלי סיבה ויצוא מהמשחק יש לזה סיבה עם כן איך אפשר לפתור את זה???

  השבמחק
 10. הלכתי אחרי ההוראות המשחק עובד הכל טוב יופה חוץ מזה שזה נתקע סתם בלי סיבה ויצוא מהמשחק יש לזה סיבה עם כן איך אפשר לפתור את זה???

  השבמחק
 11. תודה רבה אח שלי תותח אתה..

  השבמחק
 12. איך אני מוריד את הקראק מ FILE RACK אני לא מצליח מישהו יכול להעלות לשרת אחר או לתת הסבר איך להוריד

  השבמחק

גולש/ת יקר/ה, שימ/י לב ♥ !
צוות פרו אבולושן ישראל מקפיד ביאירות על תגובות נאותות.
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם, נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.
במידה ותגובתכם תהיה לא נאותה, היא תימחק ,ותיחסם לצמיתות! אנא מנעו מאיתנו אי נעימות.
תודה וברכת המשך גלישה מהנה, Pes-il.