טורניר PES 20101 - מיידלרס - חיפה (30.6.10)

חגיגת מונדיאל בליגת Pro Evolution Soccer לשנת 2010 הרישמית בישראל! גדולה וחזקה יותר מאי פעם. כמו שכבר פרסמנו השנה אנו נערוך מספר שיא של טורנירים ברחבי הארץ כאשר אנו נשתדל להגיע למקומות שונים בהם לא ביקרנו בעבר. הפעם אנחנו מגיעים לחיפה, שם נערוך טורניר חגיגי לכבוד המודיאל, טורניר שיערך בבר מיידלרס. אתם בטוחים שאתם השחקנים הכי טובים והכי מוכשרים בארץ? מכורים למשחק ולא יכולים לעזוב את השלט עד השעות הקטנות של הלילה? בואו להראות את יכולתכם בליגה הטובה ביותר ולנסות לנצח את השחקנים הטובים ביותר בארץ, ואולי תזכו לייצג את ישראל באליפות אירופה הקרובה.
הטורניר יערך ב-30.06.10, יום רביעי, בבר מיידלרס שנמצא בשד' מוריה 126,חיפה. המקצה הראשון של הטורניר יחל בשעה 16:00. הטורניר הינו טורניר רישמי ויהוויה חלק מליגת PES הרישמית של קונאמי בישראל. להזכירכם, בסוף השנה יעלו כ-32 שחקנים (טורנירי שטח ואונליין יחד) לטורניר VIP אקסלוסיבי ממנו ניתן יהיה לזכות בטיסה המיוחלת לאליפות אירופה ולייצג את מדינת ישראל יחד עם אלוף הארץ. הטורניר כרגיל יערך על קונוסלת פלייסטיישן 3 בלבד! הפעם באפשרותנו לתת לשחקנים צעירים יותר להשתתף בתחרות ולהציג את יכולתם, מכיוון שמיקום הטורניר מאפשר זאת לכן הרישום לטורניר זה הוא לגילאי 16 ומעלה! הטורניר ייערך במתכונת הבאה: השחקנים יחולקו לבתים של 4 בכל בית כאשר הזוכה במקום הראשון (ייתכן גם שמקום שני יעלה) יעלה לשלב הנוקאאוטים. הנקודות שתצברו בשלב הבתים יחושבו בליגת פלייזון לשנת 2010. בשלב הנוקקאוטים ישחקו השחקנים משחק אחד מול השחקן אותו הגרילו כאשר המנצח במשחקים אלו יעבור לשלבים הבאים עד הגמר הגדול. ההשתתפות בתחרות זו כרוכה בתשלום 59 ש"ח. ההרשמה לתחרות תעשה דרך האתר ובאמצעות כרטיס אשראי בלבד. ההשתתפות בטורניר זה היא לגילאי 16 ומעלה.
מס' מקצהשעת מקצהכמות משתתפיםרישום
מקצה 1 16:00 0/16 רישום
מקצה 2 17:00 0/16 רישום
מקצה 3 18:00 0/16 רישום
פרטים חשובים לנרשמים באתר: אנו מבקשים להגיע כחצי שעה לפני תחילת המקצה אליו נרשמתם. אין צורך להגיע עם אישור הרישום. נא להגיע עם תעודת הזהות. המאחרים למיקצה (חצי שעה לפני תחילתו) יועברו אוטומטית לאחד המיקצים הבאים כתלות בכמות המקומות הפנויים במקצה. במקרה שלא יהיה מקום במקצים הבאים השחקן יפסל אוטמטית ולא יהיה זכאי להחזר כספי. לא ניתן לעבור בין המיקצים לאחר ההרשמה. חשוב לחזור ולהתעדכן בפרטים יום לפני התחרות באתר פלייזון. מומלץ להביא שלטים מהבית. חובה לקרוא את תקנון הליגה לפני הרישום! השחקנים שמעוניינים להשתתף גם בתחרויות האונליין הרשמיות מוזמנים להצטרף למועדון השחקנים הרשומים בפלייזון כדי לקבל את הזכות לקבל נקודות רשמיות ולנסות לעלות לתחרות 32 הטובים ביותר. פרטים נוספים על מועדון השחקנים החדש של פלייזון בקרוב כאן באתר. לא יתקבלו טענות של שחקנים שמשחקם נפגע כיוון שלא קראו את התקנון! טבלאות ליגות האונליין וליגת פלייזון שנערכת ברחבי הארץ יפורסמו בקרוב באתר במתכונת החדשה. כדאי להתערכן מפעם לפעם בכתבה הראשית של ליגת PES 2010 כדי שתוכלו לראות את הטורנירים הבאים ותאריכיהם. Playzone מביאה עימה ניסיון של שנים בהפקות אירועים וטורנירים גם באופליין (מפגשים אמיתיים) וגם באונליין (משחקים דרך האינטרנט) - בכותרים השונים בכלל ובכותר ה-PES בפרט. בשנה שעברה ערכנו את אליפות הארץ ב-PES2009 בבית ציוני אמריקה, ת"א, בטורניר המרשים והמסודר אי פעם, ושלחנו שני נציגים לצרפת לייצג את ישראל בתחרות אליפות אירופה לשנת 2009. גם לפני שנתיים ארגנה החברה את טורניר אליפות הארץ ב-PES 2008, טורניר ענק במרכז דניאל לחתירה, ושלחה לרומא שני נציגים לייצג את ישראל בתחרות אליפות העולם של קונאמי. לפני 4 שנים פלייזון הייתה לראשונה ששולחת נציג ישראלי לתחרות אליפות העולם של קונאמי בדאבלין. בשנה שעברה זכה באליפות ישראל – צחי כהן, שהצליח לגבור על כל המתמודדים שלו באותו ערב וזכה בתואר הנחשב ביותר בארץ. לצחי התלווה עידו שחר, שנה שניה ברציפות, שזכה בליגת פלייזון כאשר ניצח את טורניר הV.I.P שסיכם את עונת המשחקים לליגת Pes 2009.
שתף בגוגל +

About Admin

    תגובות באתר
    תגובות בפייסבוק

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

גולש/ת יקר/ה, שימ/י לב ♥ !
צוות פרו אבולושן ישראל מקפיד ביאירות על תגובות נאותות.
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם, נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.
במידה ותגובתכם תהיה לא נאותה, היא תימחק ,ותיחסם לצמיתות! אנא מנעו מאיתנו אי נעימות.
תודה וברכת המשך גלישה מהנה, Pes-il.