מכבי חיפה - ליגת האלופות. הנקמה?

הבלוג "מכבי חיפה - ליגה האלופות. הנקמה?" מאת : Glue
כולם זוכרים את ה"קמפיין" שהיה לחיפה בשלב הבתים בליגת האלופות. עשיתי בצ'מפיונס ליג את אותם בתים ואני משחק בתור מכבי חיפה, את ההמשך תמצאו למטה!
הבית של חיפה:
פורמציה: 4-4-2 קלאסי
השחקנים מאוד נרגשים לקראת המשחק הראשון נגד באיירן מינכן. יאללה מתחילים!!!
דקה 14: גומס מוסר כדור ארוך לריברי, ריברי עובר את קולמה, מרים כדור לרחבה אבל אף שחקן לא הצליח להגיע על הכדור.
דקה 19:גומס מקבל כדור מריברי, הוא מוסר אותו לגורליץ שמרים את הכדור אל הרחבה. אוליץ נוגח לשערו של דוידוביץ'... וזה 1-0 לבאיירן מינכן!!!
דקה 22: רפאלוב מוציא כדור חוץ למסיללה שבאגף השמאלי, מסיללה מרים כדור גבוה לעבר דבלאשבילי, דבלאשבילי נוגח לעברו של השער של באיירן! והכדור נכנס!!! 1-1!
דקה 25: יניב קטן עם הכדור, קטן נכנס לרחבה, קטן מגביה לגוסטבו בוקולי, בוקולי נוגח הכדור פוגע ברצפה, קופץ ונכנס לשער!!! מהפך, 2-1 למכבי חיפה!!!
דקה 35: אוליץ עם הכדור, הוא עובר את משומר וקינן שנמצאים בקו החצי בלי סיבה מיוחדת, אוליץ מתקדם ופוגש את קולמה, קולמה מנסה לעצור אותו ולא מצליח. 1 על 1 ברחבה אוליק בועט בעיטה שטוחה, אך דיודוביץ' עודף.
דקה 44: כדור קרן למכבי חיפה. רפאלוב מרים את הכדור, הכדור מגיע למגן של באיירן, הוא מרחיק את הכדור אבל הכדור מגיע לדקל קינן. קינן בועט! אבל הבעיטה מגיעה החוצה...
מחצית
דקה 50: ריברי עם הכדור באגף הימני הוא מרים את הכדור לרחבה של מכבי חיפה, אבל משומר נוגח ומרחיק את הכדור מהשער, למזלה של באיירן הכדור מגיע לאוליץ. אוליץ עוצר את הכדור עם החזה, בועט פצצה לשער!!! ודוידוביץ' עודף את הכדור!!!
דקה 70: ריברי מקבל את הכדור, הוא עובר את מסילללה ומשומר ומגיע למצב של 1 על 1! הוא בועט בעיטה שטוחה רחוקה מהשער...
דקה 76: ריברי באגף הימני, הוא מרים את הכדור לקלוזה, קלוס נוגח והכדור בידים של דוידוביץ'
דקה 86: חילוף: שלומי ארביטמן בחוץ מוחמד גדיר בפנים
המשחק נגמר 2-1 למכבי חיפה!
הטבלה לאחר מחזור מס' 1:
פורמציה: 4-5-1
מתחילים!

דקה 1:המשחק מתחיל בריצה מעולה של רפאלוב באגף השמאלי, רפאלוב מרים כדור לרחבה ופלסנטה נוגח ומרחיק את הכדור. הכדור מגיע לגולסה שבועט! אבל פרננדו בולם את הכדור. זה לא נגמר! הכדור מגיע לראש של ארביטמן הוא נוגח!!! והשוער עודף לקרן... דקה3: קרן למכבי חיפה. הכדור מגיע למגן של בורדו שמרחיק את הכדור. דקה 8: גולסה עם הכדור, פלסנטה גולש ופוגע ברגלו של גולסה. דקה 9: כדור חופשי למכבי חיפה. קולמה מרים לרחבה. משומר נוגח והכדור פוגע בקורה!! המגן של בורדו מעיף לחוץ. דקה 15: וונדל עם הכדור, משומר גולש ופוגע בוונדל. בעיטה חופשית. דקה 15: הבעיטה החופשית נכשלת ומכבי חיפה מרחיקה את הכדור. דקה 22: כדור של בורדו, בליון עם הכדור 25 מטר מהשער. הוא בועט! והכדור עף החוצה... דקה 28: בליון עם הכדור, עובר את כל ההגנה ומגיע למצב של 1 על 1 ברחבה, הוא בועט!!! והכדור פוגע בקורה. איזה ביש מזל, בליון לא מתייאש הוא רץ אל הכדור, ומגיע שוב ל1-1 בזווית לא נוחה. הוא בועט אבל מפספס... דקה 45: מחצית.. דקה 65: בעיטה חופשית של בורדו, גורקוף בועט. הכדור עף החוצה... דקה 72: מתפרצת של וונדל, וונדל באגף השמאלי. מרים את הכדור לבליון!!! בליון נוגח ומחטיא... דקה 84: חילוף- שלומי אריביטמן בחוץ. מוחמד גדיר בפנים. גוסטבו בוקולי בחוץ. ישראל זגורי בפנים. דקה 93: זגורי עם הכדור, הוא מוסר לרפאלוב, רפאלוב שולח את מסיללה. מסיללה מרים כדור חזק מידי, הכדור עף החוצה. סיום המשחק 0-0 הטבלה לאחר מחזור מס' 2:

משחק דיי מאכזב... אולי זה בגלל הפורמציה החדשה? אולי השחקנים לא היו מאומנים טוב? או שפשוט ההגנה של בורדו היתיה חזקה...

עדכון הבא של המשחק נגד יובנטוס! בקרוב...

שתף בגוגל +

About Admin

    תגובות באתר
    תגובות בפייסבוק

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

גולש/ת יקר/ה, שימ/י לב ♥ !
צוות פרו אבולושן ישראל מקפיד ביאירות על תגובות נאותות.
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם, נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.
במידה ותגובתכם תהיה לא נאותה, היא תימחק ,ותיחסם לצמיתות! אנא מנעו מאיתנו אי נעימות.
תודה וברכת המשך גלישה מהנה, Pes-il.